Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška - Sandye, arcane mage

Goto down 
AutorZpráva
Sandye




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 11. 11

Přihláška - Sandye, arcane mage Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška - Sandye, arcane mage   Přihláška - Sandye, arcane mage I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 4:36 am

1; Nick: Sandye

2; Class: Mage

3; Level: 80

4; Věk: 14 let, wow hraji přes 3 roky.

5; Spec: dmg

6; O postavě : Postavu hraji asi půl roku, koupil jsem jí na lvlu 40 a doxpil.

7; Mumble: To je snad samozřejmost, ne? Ano.. Mikrofon vlastním.

8; Talenty: Arcane (klasický PvE build 57/3/11)

9; Profese: Tailoring 420 (Teď dělám repku s Argent Crusade, takže budu dělat záplaty Smile), Alch. jen 100.. (U Alchemy přemýšlím o unlearn a vyskillit JWC)

10; Equip: EQ mám převážně z NAXXU, něco by se našlo i Heroe´s či Valorous. GS 3900. arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Sandye (za tu chestku se opravdu stydím a pracuji na něčem lepším Very Happy)

11; Byvalá guilda: Ghosts of Brotherhood, důvod odchodu: malá aktivita, žádné raidy se nechodily. Když už se něco naplánovalo tak nebyli lidi a nešlo se nic.

12; Taktiky: 10/25 man raidy: Taktiky z NAXXU s přehledem, UD zatím moc ne (jak jsem psal výše, guilda byla spíše PvP). Samozřejmě mi nedělá problém otevřít Google a chvíli hledat.

14; Něco o mně: Jmenuji se Adam, bydlím v Kladně a chodím do 9. ročníku ZŠ. Než jsem přešel na Twinstar, hrál jsem na Narniasu (tbc), kde jsem vlastnil t4/t5 holy paladina. Nyní jsem zde a hledám pohodovou, ale zkušenou guildu na vysoké úrovni, která se nebojí těžkých raidů Smile. Na oplátku mohu nabídnout vysokou aktivitu, přizpůsobivost, ochotu pomáhat guildě a taky nějaké ty zkušenosti s WoW.
Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška - Sandye, arcane mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Opravná přihláška-cepel
» Prihláška - Eithausia
» Vzorová přihláška
» Prihlaska- Swity - NEPŘIJAT
» Přihláška - Grungir - Paladin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: