Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Opravná přihláška-cepel

Goto down 
AutorZpráva
Cepel
Anonymní




Opravná přihláška-cepel Empty
PříspěvekPředmět: Opravná přihláška-cepel   Opravná přihláška-cepel I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 10:10 pm

1)Nick: Mé jméno je Cepel.
2)Class: DK
3)Level: 80
4)Věk:Je mi čerstvě 15 let
5)Spec: Sháním EQ na tanka , ale EQ a talenty mám na dmg(nabuffovaný dávám cca 6000DPS nenabuffovaný 4400 DPS.)
6) Jak dlouho hraji za postavu:Za tuto postavu hraju cca 1 rok.Budu mít teď čerstvou 80 lvl Holy Pala takže bych mohl i touto postavou přispět.
7)Mumble: Mám mumble i mikrofon v provozu.
8)Talenty: PVP hraji Unholy(PVP už skoro nehraji přestalo mě to bavit na ratinku 1600 2 vs 2 , PVE hraji Frost.
9)Profese: Mining-full, JWC - cca 190 začínám skillit (dříve ENG-full chtěl jsem změnu).
10)Equip: PVP- full deadly(4150 GS) , PVE- (cca 4200 GS). /arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Cepel
11)Bývalá guilda: White Tigers (důvod odchodu: málo skládané raidy).
12)Taktiky: Znalosti 10/25 man Naxx , UD 10/25 man první 3 bossi (rád se naučím další) , OS +1,+2,+3 10/25,VoA 10/25 man .
13)Známosti:Avokádo (velmi dobrý přítel),Sofii (nabor v bývalé guildě White Tigers) ,Elanthiel (bývalá guilda), možná i někdo další nevím ,ale kdo všechno je ve vaší guildě.
14)Můj zájem se odvijí od známostí (viz.bod 13.) , doslechl jsem se o velké aktivitě týkajících se raidů, kvalita kolektivu je pro mě hlavní .Co mohu přinést guildě? Mohu pomáhat lidem z guildy se skládání raidů případně HC dungů (pokud bude někdo s LOW EQ) , pomoci při expení alta, dobrý pokec.Hrací doba 14:00-16:00,18:00 -22:00
Návrat nahoru Goto down
Tesy




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 18. 09. 11

Opravná přihláška-cepel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravná přihláška-cepel   Opravná přihláška-cepel I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 10:35 pm

Ahoj to dps mi příde docela slušný ikdyž v UD s tim co máš vytočíš mín určitě.EQ máš nic moc no bych řekl což bych řekl že by nebyl takovej problem.Pokud mi to na armorech ukazovalo dobře tak bys potřeboval skoro completně přesocketovat.Nejsem proti přijetí ikdyž ale mám podmínky obojí talenty budeš mít PVE na převážnou většinu bossu pujdeš Unholy a na pár bossu možná frost.Doučit taktiky z vlastní iniciativy někoho z gildy požádat aby ti objesnil jaké máme taktiky.Takže pokud přesocketuješ, změníš PVP UH na PVE UH , naučíš se taktiky ,budeš aktivní a samozřejmě slušné chování na raidu máš u mě Arrow ANO.
Jo a tanky DK máme takže sice mužeš skládat , ale u nás si nezatankuješ asi geek
Návrat nahoru Goto down
Cepel
Anonymní




Opravná přihláška-cepel Empty
PříspěvekPředmět: dobře   Opravná přihláška-cepel I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 10:46 pm

Dobře taktiky se doučím.S talentama na Unholy PVE potřebuju help . A sockety přesocketuju Wink jenom potřebuju sehnat G na sockety Wink.Jinak dík za to PRO.
Návrat nahoru Goto down
Tesy




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 18. 09. 11

Opravná přihláška-cepel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravná přihláška-cepel   Opravná přihláška-cepel I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 10:51 pm

No pokud se všim souhlasíš goldíky seženeš.Tak se mužeš hlasít u Sofii nebo nejakéhé officira pro přijetí do gildy.
Návrat nahoru Goto down
Cepel
Anonymní




Opravná přihláška-cepel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravná přihláška-cepel   Opravná přihláška-cepel I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 11:01 pm

Dobře tedy a je nějaké DK co by mě řeklo jak točit DMG s Unholy?

Návrat nahoru Goto down
Tesy




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 18. 09. 11

Opravná přihláška-cepel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravná přihláška-cepel   Opravná přihláška-cepel I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 11:04 pm

Bud se pak zeptej mě nebo Theresky až tě naberou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Opravná přihláška-cepel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravná přihláška-cepel   Opravná přihláška-cepel I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Opravná přihláška-cepel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihláška - Eithausia
» Prihlaska- Swity - NEPŘIJAT
» Přihláška - Grungir - Paladin
» Prihlaska do guildy - Leviatan
» přihláška-paladin-icevodka - NEPŘIJAT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: