Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihláška - Eithausia

Goto down 
AutorZpráva
Eithausi
Anonymní




Prihláška - Eithausia Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška - Eithausia   Prihláška - Eithausia I_icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:18 pm

Moj nick na twine je Eithausia. Wow hram uz zhruba 2 roky pricom predtým som hraval na Giga fune ale chcel som skusin normalny poriadny server a kamos odporucil tento. Mám Disco/Shadow priesta level 80(síce čerstvá ale už pár vecí za honory mám Very Happy) arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Eithausia . Mám 16 rokov. Špecializujem sa vačšinou na DMG ale dokážem aj celkom slušne healovat Very Happy. Predtým som bol v guilde LEmons ale nehodila sa mi lebo ked som písal že chcem ísť HC absolutne nikto sa neozval a predtým ešte v guilde Vendetta ktorá prešla na server Molten-wow. Tuto guildu mi odporucil vas hrac Mikeey. Ináč mozete ma volať aj Krtek to je moja vseobecná prezývka alebo normalne menom Matej. Dufam ze ma prijmete.

S pozdravom Eithausia
Návrat nahoru Goto down
Lafi

Lafi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 18. 09. 11

Prihláška - Eithausia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Eithausia   Prihláška - Eithausia I_icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:49 pm

Mnoooo... tak neber si to nijak zle, ale snazime se o vcelku důstojný progres UD přičemž na to je třeba mit naxx gear. Chápu, že jsi čerstvá 80ka, ale tento gear je tak stěží vyhovující na hodne hard progresování Naxx 10 ... u nás se HC už moc nechodí a Naxx taky málokdy a s timhle gearem tě do UD nikdo nevezme, takže otázka je, zdali by jsi měl vůbec nějaké uplatnění.....
Návrat nahoru Goto down
 
Prihláška - Eithausia
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - Grungir - Paladin
» Opravná přihláška-cepel
» Prihlaska do guildy - Leviatan
» přihláška-paladin-icevodka - NEPŘIJAT
» Prihlaska- Swity - NEPŘIJAT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: