Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 kitekat mm hunter - PŘIJAT

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
kiteka
Anonymní




kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: kitekat mm hunter - PŘIJAT   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:11 pm

Nick: Kitekat
Class: hunter (sice tam mate stop ale kámoš zendar kterej je u vás říkal ať to aspon zkusím ...)
Level: 80
je mi 17 wow hraju +- 3 roky většinu času na twinstáru
dmg...
postavu mám už docela dlouho mam s ní prochozený všecky raidy na twinu krom ud tam sem byl v 10 max u mimirona ale taktiku většinou poberu docela rychle...
huntra mám docela dobře nabindovaného a pár užitečných maker
mumble mám i s micro...
talenty marksman
arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Kitekat
na postavě mam full pve 4330 gs
stará g byla the rebels důvod odchodu no nák se to rozpadlo...
taktiky vcelku znám jak už sem psal o něco výš
z vaší gildy znám zendara javiera taky by mě mohl znát vehira
co dodat o mě n sem na střední takže čas mam až tak 15:00+ pokud to bude mít smysl jsem na wow docela aktivní a proč chci zrovna k vám no schánel jsem nějakou dobrou g kde mam šanci se opravdu někam dostat n a přez zendara jsem našel vás + v dala docela dost lidi od vás
Návrat nahoru Goto down
kitekat
Anonymní




kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: proflky   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:27 pm

ještě jsem zapomněl napsat profese mam full engineering plánky na moto a jeevese + low enchanting mám v planu doskilovat předtim jsem měl mining
Návrat nahoru Goto down
Javier




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 18. 09. 11
Age : 31
Location : Praha / Ostrava (velmi casto)

kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: kitekat mm hunter - PŘIJAT   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:50 pm

Za me ano, vzdy jsem byl s kitekatovim dmg spokojen... Je to v pohode hrac.... Znam z predchozich guild....

Takze ja bych rekl ze ANO
Návrat nahoru Goto down
Elanthiel

Elanthiel


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 11
Age : 27

kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: kitekat mm hunter - PŘIJAT   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:56 pm

ok, takze prihlaska se mi celkem líbí, teoreticky bych byl pro ale musel by sis sehnat BM nebo Survival protoze MM mame 2 a GLorin toci luxusne, pockal bych jak se vyjadri ostatni officíři. Jako za mne ANO ale nevím jak to je s 25 protože ted sme nabrali 3 lidi ty bdues 4 a nevim jak to pak bude vypadat v 25 manu jestli vubec budem mit jeste misto... /end
Návrat nahoru Goto down
sharpers

sharpers


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 18. 09. 11

kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: kitekat mm hunter - PŘIJAT   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:08 pm

Taky sem PRO , nějaký ten hunter se určitě ještě bude hodit. Talenty jak říká elan páč ten se v huntrech vyzná narozdíl ode mě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kitekat
Anonymní




kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: talenty   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:47 pm

no nvm kolik bych za surva vytocil doted sem mel mm a tak to za nej i umim surva se me nak moc nechce...
Návrat nahoru Goto down
Cole

Cole


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 09. 11
Location : Brno

kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: kitekat mm hunter - PŘIJAT   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeThu Oct 06, 2011 9:19 pm

Já bych si s tím místem na 25tku moc hlavu nedělal. Máme flek skoro vždy, pokud se dostavíš na čas. Tem talentum, taky moc nerozumim, ale hunter je dps. Takže pokud točíš za MM dobře, neviděl bych problém. Za mě PRO a už definitivně uzavřít huntry.
Návrat nahoru Goto down
Elanthiel

Elanthiel


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 11
Age : 27

kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: kitekat mm hunter - PŘIJAT   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 5:42 am

Cole ono je to v tom ze mame 2 mmka (jedno lepsi jak druhe) a kadzej huntr dava bonus raidu, my davame 10% AP , survival mana regen, a BMko buff na dmg pre cely raid takze ja by som povedal že potrebujeme BM huntra, když se naučíš rotaci, nebo ti s ní pak pomúžu tak bych te vzal, Za bm se da taky dobre tocit a buffujes celej raid ale klidne i za MM 3% dmg až tak velmi nepomúže. ale za MM jenom fakt když točíš dobre
Návrat nahoru Goto down
kitekat
Anonymní




kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: talenty   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 8:08 am

n tak ja bych to sakusil za to mm jeste a dis se vam ten dmg nebude zdat dam to bm ale to bys me fakt asi musel helfnout...
Návrat nahoru Goto down
Elanthiel

Elanthiel


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 11
Age : 27

kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: kitekat mm hunter - PŘIJAT   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitimeFri Oct 07, 2011 11:00 am

ok, tak jsem PRO takze jeste jeden officer se k tomu musi vyjadrit a ak bude za tak ses u nas, s tim bmkem neni problem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





kitekat mm hunter - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: kitekat mm hunter - PŘIJAT   kitekat mm hunter - PŘIJAT I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
kitekat mm hunter - PŘIJAT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Azuluna prihlaska do guildy - PŘIJAT
» eydelady shadow priest - PŘIJAT
» Shaman / cement - PŘIJAT
» Seemicek - affli warlock - PŘIJAT
» Warlock-demo/afli - PŘIJAT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: