Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Diego Enha shaman - PŘIJAT

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Diego




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 10. 11
Age : 32
Location : Olomouc

Diego Enha shaman - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Diego Enha shaman - PŘIJAT   Diego Enha shaman - PŘIJAT I_icon_minitimeTue Oct 04, 2011 4:25 pm

1; Nick: Diego
2; Class: Shaman
3; Level: 80

4; Věk: jak dlouho hrajete wow Tak je mi 19 let wowko hraju už 6 let s drobnýma pauzama.


5; Spec: Enha..mám i resto eq ale chci se věnovat pouze enha shamanovi do budoucna takže enha.


6; O postavě : jak dlouho hrajete za postavu: tak za shamana hraju od začatku serveru , pak jsem přestal mit čas na PvE tak jsem hledal kvalitni PvP guildu a s partakem a kamošema sme se rohodli jit k Murlockum..kteři ale šli k alianci a jelikož já neměl dost Like a Star @ heaven abych si postavu převedl tak jsem si koupil začatečniho shamana u aliku a toho už hodlam mit dokud nás smrt nerozdělí Smile


7; Mumble: Mumble mám ale je mne nejak špatně slyšet..jak už někteří z guildy mohli ochutnat Smile


8; Talenty: Enha PvP / Enha PvE


9; Profese: Enchanting 410 skill // engineering 405 (asi zmenim na Jwc nebo něco jiného)


10; Equip: mám z většiny pvp, doufám že to nebude až takovej problém flower ..budu se snažit co nejrychleji nabrat PvE eq . armory --> arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Diego


11; Byvalá guilda: ještě za hordu jsem byl v Guildě Source of Divinity A ze ktere jsem jak už jsem psal odešel kvuli nedostatku času, u aliku jsem pusibil v pvp guilde Murlocs go Rawrlgrlrgl , po čase se guilda začala rozpadat a ja zjistil že PvP guilda je zbytečná.


12; Taktiky: Tak Naxx znám celej s přehledem. UD znám po Freyu, zbytek se budu snažit doučit z netu atd..


14; Něco o mně: Tak jsem z Olomouce tady studuju na SŠP obor stavební provoz, rad po škole zaskočím do fitka , hrál jsem 11 let fotbal ted už jenom sedím doma na prdeli Smile po rozhovoru se Sofii bych řekl , že tahkle guilda ma super kolektiv a rád bych s touhle guildou chodil raidy i cokoliv ostatniho všeho druhu Smile Jinak nevím jestli tady byla kolonka s timhle dotazem ale Raidovat můžu přes tyden od 15:00 až třeba do Alelujah Twisted Evil přes víkend budu pryč v patek a sobotu , to jsem se svou holkou I love you díky, čus flower flower






Návrat nahoru Goto down
Sofii

Sofii


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 09. 11

Diego Enha shaman - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diego Enha shaman - PŘIJAT   Diego Enha shaman - PŘIJAT I_icon_minitimeTue Oct 04, 2011 4:37 pm

Po delším rozhovoru s tebou, máš ode mě PRO
Návrat nahoru Goto down
sharpers

sharpers


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 18. 09. 11

Diego Enha shaman - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diego Enha shaman - PŘIJAT   Diego Enha shaman - PŘIJAT I_icon_minitimeTue Oct 04, 2011 5:29 pm

Majstr shaman řekl ano, přihláška vypadá slušně, eq se dobere. za ty kytičky na konci máš ode mě ANO flower flower
Návrat nahoru Goto down
Mikeey

Mikeey


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 18. 09. 11

Diego Enha shaman - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diego Enha shaman - PŘIJAT   Diego Enha shaman - PŘIJAT I_icon_minitimeTue Oct 04, 2011 7:48 pm

určite ANO máš pěkný smajlíky xD to se mi libi xD
Návrat nahoru Goto down
Maul

Maul


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 20. 09. 11

Diego Enha shaman - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diego Enha shaman - PŘIJAT   Diego Enha shaman - PŘIJAT I_icon_minitimeWed Oct 05, 2011 6:12 pm

Shama sa určite zide:) ÁNO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diego Enha shaman - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diego Enha shaman - PŘIJAT   Diego Enha shaman - PŘIJAT I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diego Enha shaman - PŘIJAT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Enha Resto shaman - PŘIJAT
» Shaman / cement - PŘIJAT
» Ibrazlatann Shaman Resto/Cement - PŘIJAT
» kitekat mm hunter - PŘIJAT
» Azuluna prihlaska do guildy - PŘIJAT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: