Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Shaman / cement - PŘIJAT

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Avokado
Anonymní




Shaman / cement - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Shaman / cement - PŘIJAT   Shaman / cement - PŘIJAT I_icon_minitimeSun Oct 02, 2011 5:56 pm

1- Avokado
2- Shaman
3- 80 lvl
4- 14 let (hraji acc 4 roky)
5- Dmg
6 - za postavu hraji asi pul roku (vcelku za ní umím)
7 - mumble - jistě že Smile
8 - enchacement (pve)
9 - enchanting
10- na eq se ještě zapracuje (3 864 gs - myslím) arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Avokado
11- nepamatuji si méno ... důvod odchodu byl kůli rozpadu guildy
12- znám všek až po první 3 bose v UD ( ale rychle se učím) Smile
13 - no ... pokud se to počítá znám hráče Mikeey a Sofii asi 1 den (doufám že si aji oni na mě pamatují :-p )
14- Jednak bych k vám chtěl protože hledám nějakou kvalitní(aktivní) guildu která raiduje a druhak kůli dobrému kolektivu (zatim jich od vás znám pár ale líbí se mi) se kterým se dá vpohodě kecat Smile
Návrat nahoru Goto down
Mikeey

Mikeey


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 18. 09. 11

Shaman / cement - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman / cement - PŘIJAT   Shaman / cement - PŘIJAT I_icon_minitimeSun Oct 02, 2011 6:33 pm

určite sem PRO, mel sem tu čest snim mluvit a povidat si a je to fakt týpek delá vše aby splnoval naše podminky a přispusobuje se.....za me na 100% PRO!
Návrat nahoru Goto down
Sofii

Sofii


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 09. 11

Shaman / cement - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman / cement - PŘIJAT   Shaman / cement - PŘIJAT I_icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:52 pm

Určitě jsem taky PRO, mám stejnej názor jako Mikeey a přijde mi mnohem vyspělejší než 14 let (tipoval sem mu kolem 20 Smile )
Návrat nahoru Goto down
sharpers

sharpers


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 18. 09. 11

Shaman / cement - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman / cement - PŘIJAT   Shaman / cement - PŘIJAT I_icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:05 pm

no já se sice starám jenom o priesty ale tak Sofii jako majstr šaman určitě ví co potřebujem Smile přihláška ujde, za mě taky PRO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shaman / cement - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman / cement - PŘIJAT   Shaman / cement - PŘIJAT I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shaman / cement - PŘIJAT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ibrazlatann Shaman Resto/Cement - PŘIJAT
» Enha Resto shaman - PŘIJAT
» Diego Enha shaman - PŘIJAT
» kitekat mm hunter - PŘIJAT
» eydelady shadow priest - PŘIJAT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: