Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška - Grungir - Paladin

Goto down 
+2
Minima
Vehira
6 posters
AutorZpráva
Grungir
Anonymní




Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 7:36 am

Grungir 80 lvl Paladin Prot/Holy
Je mi 16 let WoW hraji už více jak 5 let vystřídal jsem všechny datadisky (Classic - TBC - WOTLK - Cata)
Za paladina celkově hraji od TBC na Twinstaru asi druhým rokem za Prota mám 32k hp unbuff 4324 GS.
Mumble samozřejmě mám i mikrofon jsem dost komunikativní
Armory - arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Grungir
Předchozí guildy - Mystique důvod odchodu - rozpad, The Rebels důvod odchodu - rozpad
Taktiky znám všechny až na pár bossů v UD (není problém se doučit)
V guildě znám Vehira, Seemicek, Zendar
Něco o mně ... Jsem aktivní hráč , který si chce užít kvalitní hru s kvalitními lidmi nesnáším demenci
K vám bych se chtěl přidat kvůli doporučení od Vehiry
Jinak na Twinstaru mám i alty - Ulb 80 rogue 4000+GS , Powerczech 80 Mage 4000+ GS , Taranesus 80 Druid 4000+GS, Lesscry 80 Warrior 3000GS
Návrat nahoru Goto down
Vehira




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 09. 11

Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 7:45 am

Jsem urcite pro znam ho docela dlouho a vim ze to umi.Dobry kamos skill hrac:)
Návrat nahoru Goto down
Minima




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 09. 11

Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 8:04 am

Prihlaska se mi zda v pohode i talenty ma pekne, myslim ze u nas by mohl mit misto aspon na to UD aby sme nebrali porad world Smile
Návrat nahoru Goto down
Tesy




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 18. 09. 11

Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 8:21 am

Za prota určitě ne.Jedině jako holy.
Návrat nahoru Goto down
Lafi

Lafi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 18. 09. 11

Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 8:23 am

pirat Osobně mi přihláška, gear i talanty přijdou ok. Jediný o co bych tě poprosil ještě, tak bych chtěl vědět, jakej gear máš na holy a jestli jsi ochotný za něj v případě potřeby jít raid. Jako paláta tanka by to asi ještě slo, ale narovinu tanky máme a hodně aktivní. Prot palu jen jednoho ale, takže právě proto si myslím, že by ses mohl hodit. Některý raidy ale by jsi pak třeba nešel, protože tanku bude dost a bude chybět heal nebo dmg.

Vyjádření nechám na později po domluvě v guildě, ale rozhodně NEJSEM PROTI. (počkej si na vyjádření CL)

What a Face
Návrat nahoru Goto down
Grungir
Anonymní




Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Otázka Holy    Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 10:55 am

Co se týče Holy gearu tak ten přesahuje 4300GS takže v tom by nebyl problém
Návrat nahoru Goto down
Lafi

Lafi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 18. 09. 11

Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 10:59 am

Tak pokud nemáš problém s tím že by jsi asi častěji chodil na holy (tudíž main pve spec) tak by to bylo asi v poho... za mě PRO

jeste si počkej na vyjádření ostatních
Návrat nahoru Goto down
Craspy

Craspy


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 09. 11

Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 3:48 pm

Kontaktuj me ve hre chci si s tebou promluvit
Návrat nahoru Goto down
Cole

Cole


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 09. 11
Location : Brno

Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:22 pm

Pokud pujdes za tu holynu, tak za me PRO. Tanku mame dost.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška - Grungir - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Grungir - Paladin   Přihláška - Grungir - Paladin I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška - Grungir - Paladin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» přihláška-paladin-icevodka - NEPŘIJAT
» Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT
» Prihlaska do guildy - Leviatan
» Prihláška - Eithausia
» Vzorová přihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: