Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
RoxyZ
Anonymní




Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeThu Sep 22, 2011 9:31 pm

1; Nick:Roxyz
2; Class:paladin
3; Level:80
4; Věk: + jak dlouho hrajete wow- je mi 20let zanedlouho 21, wow hraji již 5 let Smile
5; Spec: tank/heal/dmg- jsem primarně dmg retri, ale opravdu mě to nebaví a velmi rád bych byl MAIN HOLY
6; O postavě :jak dlouho hrajete za postavu- za postavu hraji již od jejího expení Smile
7; Mumble: Ano/ne (bez mumbl no chance), mikrofon vyhodou- mumble samozřejmě mám a mikrofon také Smile
8; Talenty:
9; Profese:mining/jwl
10; Equip: stručně a jasně :
11; Byvalá guilda: jméno předchozích guild (důvod odchodu)- no guildu zatím nemám na tomto charu, měl jsem více charů a mnoho guild ale jelikož jsem vážně onemocněl a ležel 2 měsíce ve špitále tak sem dostal kick :/
12; Taktiky: 10/25 man raidy: taktiky znám kompletně všechny ud 10/25 včetně HM modu na všechny bose :-)
13; Známosti v guildě: pokud znáte někoho z guildy tak je sem vypište- bohužel zatím nikoho neznám až na Gowa což je člověk jenž mi postl link vaše forum :-)
14; Něco o mně: Prostor pro vaši kreativitu, proč chcete do guildy "Immortal Souls" - příjdete mi jako dobře zaběhlá guilda z toho co jsem zjištoval :-) určitě fain kolektiv lidí a máte toho dost za sebou Smile

Edit by Gilmorka: odkaz na armory http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Roxyz
Návrat nahoru Goto down
Sofii

Sofii


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 09. 11

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeThu Sep 22, 2011 9:37 pm

Rád bych věděl, jestli je tohle jediná postava za kterou hraješ aktivně, protože alty nikomu equipovat nehodláme...doplň chybějící údaje a pak se uvidí.
Návrat nahoru Goto down
Roxyz
Anonymní




Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re.   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeThu Sep 22, 2011 9:39 pm

je to nyní jediná postava za kterou hraji, druhou jsem prodal kamarádovi a třetí dal bratrovi :-) není to žádný alt a budu z něj bejvat online denodenně Smile
Návrat nahoru Goto down
Sofii

Sofii


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 09. 11

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeThu Sep 22, 2011 9:41 pm

Tak ještě doplň ty údaje co ti chybí.
Návrat nahoru Goto down
Roxyz
Anonymní




Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: re.   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeThu Sep 22, 2011 9:46 pm

Moc se omlouvam nejdou mi zde vlozit odkazy ni pres ctrl+v a ani pres link v nabídce nechápu kde je chyba :/
Návrat nahoru Goto down
Mikeey

Mikeey


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 18. 09. 11

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeThu Sep 22, 2011 10:11 pm

Roxyz napsal:
Moc se omlouvam nejdou mi zde vlozit odkazy ni pres ctrl+v a ani pres link v nabídce nechápu kde je chyba :/


hele tak když to nejde tak to popiš alpon jestli máš EQ z naxxu nebo ešte horší :-P pokud to sem napišeš a umíš dobře bufovat tak bych byl i Pro přijetí do guildy
Návrat nahoru Goto down
Gilmorka
Admin
Gilmorka


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 14. 09. 11
Age : 34
Location : Ústecký kraj

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeThu Sep 22, 2011 10:16 pm

Roxyz napsal:
Moc se omlouvam nejdou mi zde vlozit odkazy ni pres ctrl+v a ani pres link v nabídce nechápu kde je chyba :/

Chyba je v tom ze neregistrovaní uživatelé nemohou postovat linky a bohužel jinak to zatím nastavit nejde. V případě, že sem budeš chtít dát link piš ho prosím bez www a http (seznam.cz jako příklad).
Link na armory ti tam doplním a trošku to tu promažu od zbytečných příspěvků.
Návrat nahoru Goto down
https://immortal-souls.forumczech.com
Roxyz
Anonymní




Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re.   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeFri Sep 23, 2011 7:44 am

Tak EQ mám naxx 25 Smile a zatím head z Uld :-)
Návrat nahoru Goto down
Mikeey

Mikeey


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 18. 09. 11

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeFri Sep 23, 2011 10:45 am

sorry sem PROTI
Návrat nahoru Goto down
roxyz
Anonymní




Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: re.   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeFri Sep 23, 2011 11:29 am

Krom hlavy z uld mam t8.5 legy t8,5 ruky a dal tunim ... a proc proti by mě zajímalo jestli se mohu zeptat
Návrat nahoru Goto down
Mikeey

Mikeey


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 18. 09. 11

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeFri Sep 23, 2011 11:30 am

skus se zamyslet v tom naxu to je proste demence takoví lidi tu nechceme
Návrat nahoru Goto down
Roxyz
Anonymní




Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeFri Sep 23, 2011 11:32 am

A myslis si ze elader mne vzal z5 jen tak? Very Happy
Nemuzu za to ze si z nich dělám srandu... mimo jiné pokud ty souhlasis s tim že si někdo veme Shield z prvniho bose a pak i druhej z posledniho ... tak opravdu mezi lidi jako ty bych nechtěl :/


tak ti ten z prvniho asi dá a veme si z kela ne v čem je problém ?
Návrat nahoru Goto down
Roxyz
Anonymní




Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: re.   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeFri Sep 23, 2011 11:37 am

V tom ze kdyz si ho quipne na sebe tak uz to nikomu neda... v tom ...
Návrat nahoru Goto down
Javier




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 18. 09. 11
Age : 31
Location : Praha / Ostrava (velmi casto)

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeFri Sep 23, 2011 12:21 pm

Jsem PROTI ten naxx mi snim stacil...... :-)
Návrat nahoru Goto down
Sofii

Sofii


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 09. 11

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeFri Sep 23, 2011 3:26 pm

PROTI, UZAVRENO
Návrat nahoru Goto down
Kratop

Kratop


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 18. 09. 11
Location : Jihlava - Big CITY

Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:42 am

Mikeey napsal:
skus se zamyslet v tom naxu to je proste demence takoví lidi tu nechceme
To že si officir, tě neopravňuje, abys psal jakékoliv příspěvky s vulgární tématikou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT   Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška paladin _retri/holy - NEPŘIJAT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» přihláška-paladin-icevodka - NEPŘIJAT
» Prihlaska- Swity - NEPŘIJAT
» Přihláška - Grungir - Paladin
» Warrior prot/fury - NEPŘIJAT
» Geralt-Holy pala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: