Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Zirdog




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 10. 11

Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:21 pm

Nick a Class: Zirdog Warrior ...Main
Engerau Druid ...Alt

Level: 80lvl obe postavy

Věk: 16 a wow hram nieco cez 6rokov

Spec: dmg,warrior fury 4545GS DPS-4-5K podla toho na ktorom bossovy
dmg,druid balance 4100GS DPS-4K na XT

O postavě :za wara hram2-3roky+-
a za druida 3roky+-

Mumble: Ano ale mikrofon ide len niekedy

Equip + Talenty: Zirdog-fury arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Zirdog
Engerau-balance http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Engerau

Profese: war JWC+Mining
druid Herb+Mining

Byvalá guilda: Brothers of War- odisiel som odnich koli zomu ze vseci cez prazdniny odisli hrat na tbc odvtedy som nemal nejaku poriadnu guildu

Taktiky: 10/25 man raidy: vsetky raidy mam prechodene a z UD mam dole vsetko po Mimirona a Thorima a ostatnych mam nastudovanych

Známosti v guildě: osobne nikoho nepoznam

Něco o mně:Tak hlavny dovod preco kvam ze hladam spolahlivu guildu, ktora sklada kvalitne a pravidelne Ud10-25 a samozrejme hladam dobry kolektiv ziadnych nervakov... jednoducho normalnych wowkacov Very Happy
Dufam ze sa vam bude hodit aspon jedna z mojich postav Smile
Návrat nahoru Goto down
Lafi

Lafi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 18. 09. 11

Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitimeSun Oct 02, 2011 10:14 pm

Tak za toho wara by jsi určitě udělal větší parádu. Rozhodně by jsi si tu asi nenaequipnul obě postavy. Jedeme na DKP a ty dostáváš pouze na postavu za kterou deš což je main pokud to neni vyloženě potřeba jinak. Na toho boomkina se jen orientačne zeptám, jak jsi na tom s HITem, protože krapet pochybuju o hit capu.

Co koukám, tak wary aktuálně nebereme, ale zkus si počkat co ti napíšou CL ....

Co se týče balanca, tak aktuálně máme a to s celkem dobrým gearem. Velké plus sovičky je buff pro celý raid, ale na to stačí i jeden a kde jaký lock atd uděla v DPS mnohem větší fičák než boomkin na 3.3.5 s ani ne non UD gearem...
Hlásil se k nám nedávno druid s lepším gearem a vzali jsme ho jen jako resto s tím, že balance když bude potřeba jako off, takže za sebe říkám, že druida bych nebral .. alespoň ne v balancu... Hledám kvalitní resto a pak ferala, ale jen s hodně dobrým gearem a DPS....


btw ještě to proberu v guildě, takže to s druidem neber jako hotovou věc.....
Návrat nahoru Goto down
Zirdog




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 10. 11

Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitimeMon Oct 03, 2011 5:10 am

Ako s mainom by som chodil vsetky UD toho alta by som mal nech viem co sa deje v guilde a braval ho len ak by ste sli bud UD-alt alebo naxx a taketo raidy a ak mate len jednu sovu tak na alt-raidy by sa hodila a co sa tyha eq tak pred 2 dnami som mal len 3,5K GS teraz 4,1K tak som rad ze mam nejaky lepsi eq bo som druida len nedavno zacal aktivnejsie hrat a take veci ako hit cap som nemal este sancu z dropnuteho eq nazbierat inak mi nevadi prehodit balance na feral uz mam aj staff z kela tak zopar naxx a budem mat aj eq na ferala
Návrat nahoru Goto down
Lafi

Lafi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 18. 09. 11

Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitimeMon Oct 03, 2011 5:48 am

no prave ze boomkinu mame vic, ale vcera jsem jeste v noci logl a prrojizdel to. Jednoho druida mainem balance nejspis do nedele vyrazim... I tak tam ale mame minimalne dalsiho aktivniho. Napisu ti dnes cca dnes do 8 co a jak ... S tim feralem, spis bych potreboval nekoho jako zess co na zacatku progresu naxxu tocil 6k a ono to neni zas tak lehky si na feralovi chytnout rotaci dobrou.....uvidime sovu nezavrhuju, jen jak pisu podle me kde jaky ranged natoci vic i kdyz s gearem se da drzet vysoko.....
Návrat nahoru Goto down
Gilmorka
Admin
Gilmorka


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 14. 09. 11
Age : 34
Location : Ústecký kraj

Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitimeMon Oct 03, 2011 6:50 am

Jak je to s warriorama ti jako class leader momentálně neřeknu protože momentálně ležím v nemocnici. Jestli ti tu neodepíše Wakka, tak budeš muset vydržet.
Návrat nahoru Goto down
https://immortal-souls.forumczech.com
Lafi

Lafi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 18. 09. 11

Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitimeMon Oct 03, 2011 6:55 am

tak eq na tom warovi je pekny a melee dmg se hodi pokud to bude dobre tocit. Treba pak na generala nebude muset pulka raidu prehazovat Very Happy ale to necham na vas... Netusim jak jsou na tom wari.... Axes von Klatismrk ftw Very Happy
Návrat nahoru Goto down
WAKKA

WAKKA


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 18. 09. 11
Age : 34

Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitimeMon Oct 03, 2011 4:13 pm

Mame 4 aktivnych warov s toho 2 x tank a 2 x dmg , dmg su už skoro equipli takže by si sa tu aj uplatnil možno .
Každopadne by som ti dal šancu lebo maš dve postavy a teoreticky by si mohol chodit s tim čo by sme potrebovali , prihlašku maš peknu . takže ja som za PRO

btw toto by bol posledny war ktoreho bereme do buducna aby ste o tom vedeli
Návrat nahoru Goto down
Lafi

Lafi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 18. 09. 11

Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitimeMon Oct 03, 2011 4:18 pm

OK.. takhle souhlasim. Nabrat wara jako main char s tim že eq dobrý a snad bude i dmg atd. Sovičku nabereme taky s rankem alt a bral by jsi ji pokud by bylo potřeba...

pokud to bude takto jsem taky PRO

s tím, že komplet stop warům......
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT   Zirdog Warrior Fury  a  alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zirdog Warrior Fury a alt-Engerau Druid Balance - PŘIJAT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warrior prot/fury - NEPŘIJAT
» Prihlaska dodges arms warrior - PŘIJAT
» Shaman / cement - PŘIJAT
» kitekat mm hunter - PŘIJAT
» Mamrd - přihláška - PŘIJAT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: