Immortal Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Immortal Souls

WoW Twinstar Deimos Guild
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Foxeqt, assa rogue

Goto down 
AutorZpráva
Foxeqt
Anonymní




Foxeqt, assa rogue Empty
PříspěvekPředmět: Foxeqt, assa rogue   Foxeqt, assa rogue I_icon_minitimeThu Dec 01, 2011 8:03 pm

1; Nick: Foxeqt
2; Class: Rogue
3; Level: 80
4; Věk: + jak dlouho hrajete wow: 16 let, wowko hraji okolo 3
5; Spec: tank/heal/dmg: dmg
6; O postavě :jak dlouho hrajete za postavu: Za rogunu hraju od začátku Twinstaru, hrál jsem za ni už na starém TBC, takže okolo 2 a půl let
7; Mumble: Ano/ne (bez mumbl no chance), mikrofon vyhodou: Mumble mám, mikrofon taky
8; Talenty: Klasické PvE talenty: 51/18/2
9; Profese: Eng+JWC
10; Equip: aspon minimálně naxx 25 EQ : EQ mám z naxxu většinu doplnků, ale mám i T8.5 a pár doplnků z ULD na armorech uvídíte asi můj PvP EQ :/můžu se ukázat ve hře na inspect v PvE gearu
11; Byvalá guilda: jméno předchozích guild (důvod odchodu): Murlocs Go rawlglgl je to PvP guilda a většina lidí přestala hrát nic se tam neděje, je mrtvá :/. Ještě než jsem se převedl k alíkům tak jsem byl ale v PvE guildě nisiar a prošel jsem si s nima celý ULD.
12; Taktiky: 10/25 man raidy: jaké znáte taktiky: Taktiky znám všechny na všechny dostupné raidy, všechno jsem tady prošel, teda kromě algalona.
13; Známosti v guildě: pokud znáte někoho z guildy tak je sem vypište: Neznám nikoho bohužel :/
14; Něco o mně: Prostor pro vaši kreativitu, proč chcete do guildy "Immortal Souls" : Jak jsem již zmiňoval výše je mi 16 let, bydlím ve Frýdku-Místku a studuji na gymplu. Do guildy bych chtěl z důvodu že hledám kvalitní PvE guildu, kde poznám nové lidi narazím na dobrý kolektiv a pofarmím, nebo zaprogresuju raidy a taky nazbírám nějaký ten EQ.
Návrat nahoru Goto down
 
Foxeqt, assa rogue
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortal Souls :: Přihlášky-
Přejdi na: